Tento web obsahuje aplikace Google Adsense a Google analytics, které využívají data ze souborů cookie, více informací. Používání této stránky vyjadřujete souhlas s využitím těchto dat. Využívání dat ze souborů cokies lze zakázat v nastavení Vašeho prohlížeče.

INFORMACE PRO INZERENTY

Autor: Jiří Škorpík, skorpik.jiri@email.cz; last update: 2021-05-28

Na stránkách, ve volně dostupných PDF souborech a skriptech lze umístit placenou reklamu ve formě reklamního banneru, respektive celostránkové inzerce. Bannery jsou umísťovány obvykle na konci kapitol. Reklamní bannery jsou od hlavního textu odděleny nebo označeny jako reklama. Přesné umístění banneru a jeho cena je na vzájemné dohodě, přičemž cena je závislá na velikosti bannerudobě zvěřejnění. Orientační cena za jeden banner v článku webu je 200..250 Kč/(6 měsíců) podle tématu. Fakturační údaje jsou uvedeny níže. Statistiky stránek jsou uvedeny výše, z ní lze odhadnout kolik čtenářů uvidí váš banner, případně vám mohu na vyžádání zaslat podrobné statistiky návštěvnosti jednotlivých stránek. Váš reklamní banner bude součástí kódu stránky, takže ho nebude moci zablokovat software proti zobrazování reklamních bannerů nemluvě o inzerci v PDF souborech.

Zároveň si vyhrazuji právo zveřejnění reklamy odmítnout. Veškeré záležitosti týkající reklamy vyřizujte prosím přes emailovou adresu skorpik.jiri@email.cz do předmětu napište heslo Reklama.

Předem děkuji inzerentům, že se rozhodli inzerovat právě zde a čtenářům za pochopení umístění reklamy na stránkách. Příjmy z reklam nejsou jen odměnou za mou práci na stránkách, ale často už jsou i motivací si vůbec vyčlenit čas pro psaní. Děkuji.

Fakturační údaje

Ing. Jiří Škorpík, Ph.D.
Litobratřice 230
PSČ 671 78 Jiřice u Miroslavi

IČ: 88371824
neplátce DPH
Jsem živnostník zapsaný v živ. rejstříku MÚ Znojmo.

email: skorpik.jiri@email.cz
Tel.: 00420 732 452 722
č.ú.: 000000-1025953152/6100

1